Lijst met predikanten

Laatste aanpassing 14 Nov 2014 
 
    
 
PREDIKANTEN TE WELSUM
          NAAM    BEVESTIGD       LOSGEMAAKT
     
 L. Vroom  30 januari 1831

13 april 1834  naar

Wolvega 

 J.F. Landzendorffer
 6 juli 1834
3 augustus 1838
naar Bleiswijk
G. R. Erdbrink
3 maart 1839
3 november 1842 naar Zutphen
W. van de Velde 
26 maart 1843 
overleden  3 januari 1844
H. Volgaardt
21 juli 1844
30 juli 1850 naar Zwartsluis
J. J. van den Broek
2 februari 1851
naar Oegstgeest 13 februari 1854
C. F. Zeeman 2 juli 1854 naar Zonnemaire  1 juni 1862
 A.H. van Witzenburg  laatst van 1862 met emeritaat  3 november 1864
C.J. van Bemmel Suyck 7 mei 1865 naar keppel   28 juli 1871
J.C. van Gorkum  5 november 1871  26 september 1875  naar Culemborg 
     
B.D. van Starckenborg 10 mei 1876 8 september 1878
van Straten van Hiaure naar Eenigenburg
A.J.H.W. Brandt 2 maart 1879 7 augustus 1881
    naar Mastenbroek
F. Hopster 8 april 1883 21 november 1887
  van Baardwijk naar Moerdijk
H.E.Vinke 2 september 1888 12 april 1891
    naar Tricht
R.J. van der Meulen 13 januari 1895 27 februari 1913
    pred.dir.Koning Willemshuis, Amsterdam
H.E. Beker 12 August 1913 12 maart 1916
    naar Gorssel
J.J. Stam 30 April 1916 22 mei 1921
    naar Amsterdam
H.J. Dijckmeester 10 July 1921 30 mei 1926
    IJmuiden
L.Chr. Spijkerboer 1 August 1926 22 juni 1930
  van Geervliet naar Oost-Souburg
J.B. Groenewegen 22 November 1931 22 november 1936
    naar Kerkrade
H.J.L.A. Couve 23 May 1937 6 juni 1948
    naar Steenbergen
J. Vuijst 5 September 1948 01 Augustus 1954
    naar Almelo
H. Visser 22 August 1954 22 juni 1958
  legerpredikant naar Toronto (Austr)
C. de Jong 7 September 1958 7 juli 1963
    naar Puttershoek
F. Moll 15 September 1963 1 oktober 1967
    naar Schoonebeek
W. Wesseldijk 1 September 1967 5 Maart 1972
    met emeritaat
G. de Jongh 1 March 1973 1 mei 1976
catecheet/bijstand in past.    
B.J. Riemersma 1 June 1977 1 Nov. 1983
Bijstand in het pastoraat    
G.J. Rijksen 28 Oktober 1984 23 oktober 1993
Bijstand in het pastoraat   overleden
G.H. Hoekman 1 September 1994 1 oktober 1998
Bijstand in het pastoraat    
Dr.J.C. Borst 11 Oktober 1998 22 juni 2008
Predikant   naar Veessen

Dr.G.W.Marchal
Bijstand in het pastoraat

 

Dr.E.S. Klein Kranenburg

Bijstand in het pastoraat

 31 Mei      2009 

 

 

14 Nov.    2014    

30 november 2013