Datum | Bijzonder | Predikant | Woonplaats | Liturgie | Organist | Diaconiecollecte | Ouderling | Beamerteam | Bijbellezer | Muzik. Medewerking |
Januari |
||||||||||
7-jan | Koffie drinken | Ds. H. Brandsen | Harderwijk | 07-jan-24 | v.d. Geer | Diaconie | Berkhoff | Aartje | ||
14-jan | Heilig Avondmaal | Dhr. G. Timmer | 14-jan-24 | v. Gelder | Trans World Radio | Starreveld | Rien | Aartje | ||
21-jan | Ds. A. Bouwknegt | Wezep | 21-jan-24 | v.d. Geer | Jeugdwerk | Foks | Bert | |||
28-jan | Ds. A. Bouwknegt | Wezep | 28-jan-24 | Hakkert | Project Voice Oeganda | Berkhoff | Tim | |||
Februari |
||||||||||
4-feb | Koffie drinken | Dhr. G. Timmer | 04-feb-24 | v. Gelder | St .Dorcas | Starreveld | Aartje | Gerda | ||
11-feb | Ds. H.E.J. de Graaf | Heerde | 11-feb-24 | v. Gelder | Diaconie | Foks | Rien | |||
18-feb | Ds. G. Schreuders | Wierden | 18-feb-24 | v. Vreden | St. Kinderhulp | Berkhoff | Bert | |||
25-feb | Dhr. G. Timmer | 25-feb-24 | Hakkert | St. Agapè | Starreveld | Tim | Nettie | |||
Maart |
||||||||||
3-mrt | Koffie drinken | Ds. D. Luijmes | Putten | 03-maa-24 | Kuus | Bible- basic | Foks | Aartje | ||
10-mrt | Ds. J.W. Hooydonk | Oldebroek | 10-maa-24 | v.d. Geer | KIA Indonesië | Berkhoff | Rien | |||
17-mrt | Biddienst voor Gewas en Arbeid | Dhr. G.Timmer | 17-maa-24 | v. Gelder | Voedselbank | Starreveld | Bert | Aartje | ||
24-mrt | Ds. J.H. Adriaanse | Lage | 24-maa-24 | v.d. Geer | Jeugdwerk | Foks | Tim | |||
29-mrt | Goede Vrijdag 19.30u. Heilig Avondmaal | Dhr. G. Timmer | Hakkert | Diaconie | Berkhoff | Aartje | ||||
31-mrt | Eerste Paasdag | Dhr. G. Timmer | v.d. Geer | Hospice Casa Vera | Starreveld | Rien | Gerda | René van Norel | ||
April |
||||||||||
7-apr | Koffie drinken | Dhr. G. Timmer | v.d. Geer | KIKA | Foks | Bert | Nettie | |||
14-apr | Ds. J. Eldering-Schenkel | Vaassen | Mijnheer | Diaconie | Berkhoff | Tim | ||||
21-apr | Ds. J.C. Borst | Oldebroek | v. Gelder | St. Ambulance wens | Starreveld | Aartje | ||||
28-apr | Dhr. G. Timmer | v. Gelder | Trans World Radio | Foks | Rien | Aartje | ||||
Mei |
||||||||||
5-mei | Koffie drinken | Ds. B. Verduijn | Oene | Hakkert | St. Hoop voor Albanië | Berkhoff | Bert | |||
12-mei | Ds. E. Kolkert | Vorchten | v.d. Geer | Leger des Heils | Starreveld | Tim | ||||
19-mei | Eerste Pinksterdag | Dhr. G. Timmer | v. Gelder | PKN Missionair werk | Foks | Aartje | Gerda | |||
26-mei | Ds. B. Lampen | Epe | v.d. Geer | Jeugdwerk | Berkhoff | Rien | ||||
Juni |
||||||||||
2-jun | Koffie drinken | Dhr. G. Timmer | Mijnheer | Bartiméus:blinden/slechtzienden | Starreveld | Bert | Nettie | |||
9-jun | Ds. M. Aangeenbrug | Apeldoorn | v. Vreden | St. Compassion | Foks | Tim | ||||
16-jun | Dhr. G. Timmer | v. Gelder | Diaconie | Berkhoff | Aartje | Aartje | ||||
23-jun | Ds. E.J. Hempenius | Barneveld | v.d. Geer | KIA Werelddiaconaat | Starreveld | Rien | ||||
30-jun | Uitzwaaidienst | Dhr. G. Timmer | Sneller | Hydepark | Foks | Bert | ||||
Juli |
||||||||||
7-jul | Koffie drinken | Ds. J.W. Hooydonk | Oldebroek | v. Gelder | Novib | Tim | ||||
14-jul | Dhr. G. Timmer | v. Vreden | Mission Possible | Aartje | Gerda | |||||
21-jul | Ds. D. van Meulen | Epe | v. Gelder | Jeugdwerk | Rien | |||||
28-jul | Ds. A. Bouwknegt | Wezep | v. Vreden | Diaconie | Bert | |||||
Augustus |
||||||||||
4-aug | Koffie drinken | Ds. E. Kolkert | Vorchten | v. Gelder | Nierstichting | Tim | ||||
11-aug | Ds. K. Waterlander | Spijkernisse | v.d. Geer | St. Kinderhulp | Aartje | |||||
18-aug | Ds. G.J. Röben | Vollenhove | v. Vreden | Diaconie | Rien | |||||
25-aug | Dhr. G. Timmer | Hakkert | Nat. Ouderenfonds | Bert | Nettie | |||||
September |
||||||||||
1-sep | Koffie drinken | Dhr. G. Timmer | v.d. Geer | St. ALS | Tim | Aartje | ||||
8-sep | Prop. Dhr. J. P. Bredenhoff | Wierden | Mijnheer | Diaconie | Aartje | |||||
15-sep | Ds. H. Brandsen | Harderwijk | v. Gelder | KIKA | Rien | |||||
22-sep | Startzondag | Dhr. G. Timmer | v.d. Geer | Jeugdwerk | Bert | Gerda | ||||
29-sep | Ds. J. Eldering-Schenkel | Vaassen | v. Gelder | PKN Missionair werk | Tim | |||||
Oktober |
||||||||||
6-okt | Koffie drinken (Israëlzondag) | Ds. J. de Wind | Zeewolde | v.d. Geer | PKN Israël zondag | Aartje | ||||
13-okt | Ds. T.J.S. van Staalduine | Oldebroek | v. Vreden | Schuld hulpmaatje | Rien | |||||
20-okt | Heilig Avondmaal | Dhr. G. Timmer | v. Gelder | Diaconie | Bert | Nettie | ||||
27-okt | Prop. Mevr. M.F. van Schoonhoven | Barneveld | v.d. Geer | Project Voice Oeganda | Tim | |||||
November |
||||||||||
3-nov | Koffie drinken | Ds. B. Verduijn | Oene | v. Gelder | Diaconie | Aartje | ||||
10-nov | Dankdienst voor Gewas en Arbeid | Dhr. G. Timmer | Mijnheer | Voedselbank | Rien | Aartje | ||||
17-nov | Ds. E.J. Hempenius | Barneveld | v. Gelder | Jeugdwerk | Bert | |||||
24-nov | Ds. J.H. Adriaanse | Lage | v.d. Geer | PKN Pastoraat | Tim | |||||
December |
||||||||||
1-dec | Eerste Advent Koffie drinken | Ds. G.C. Buijs | Epe | v. Gelder | KIA Adventscollecte | Aartje | ||||
8-dec | Tweede Advent | Dhr. G. Timmer | v. Gelder | St. Dorcas | Rien | Gerda | ||||
15-dec | Derde Advent | Ds. G.J. Wolters | Apeldoorn | v.d. Geer | Hospice Casa Vera | Bert | ||||
22-dec | Vierde Advent, Kinderkerstfeest | Dhr. G. Timmer | v. Gelder | doel KND | Tim | |||||
24-dec | Kerstavonddienst 20.00u | Dhr. G. Timmer | v.d. Geer | KIA kinderen in de knel | Aartje | Nettie | ||||
25-dec | Eerste Kerstdag | Ds. D. van Meulen | Epe | v. Gelder | KIA kinderen in de knel | Rien | ||||
29-dec | Ds. E. van Staalduine-Sulman | Oldebroek | v.d. Geer | Leger des Heils | Bert | |||||
31-dec | Oudejaarsavond dienst 19.30u | Dhr.G. Timmer | v. Gelder | Diaconie | Tim | Aartje |